Späť

NAŠA VEĽKÁ LETNÁ SÚŤAŽ | #chalmova

CHALMOVÁ | Navštívte vaše Termálne kúpalisko Chalmová a VYHRAJTE 4 PERMANENTKY ZA 112 EUR + BONUS. Leto 2020 je tu už o pár dní, preto sme si v spolupráci s obcou Bystričany pre vás, našich zákazníkov a hostí, pripravili súťaž o každú z našich výhodných permanentiek. Stačí, ak sa u nás zastavíte, či už osobne, alebo ONLINE. Do veľkej letnej súťaže zaradíme každého z vás, ktorí si od 23. do 29. júna na našom úplne novom webe www.CHALMOVA.sk zakúpite niektorú z našich služieb v hodnote aspoň 1 EURO, alebo sa prihlásite na odber noviniek z nášho kúpaliska na e-mail. FOTO: Termálne kúpalisko Chalmová ©️

V hre sú VÝHODNÉ PERMANENTKY na 10 VSTUPOV pre naše služby KÚPANIE DOSPELÝ za 32 EUR, SAUNA DOSPELÝ za 40 EUR, FITNESS DOSPELÝ za 24 EUR a RANNÉ PLÁVANIE za 16 EUR. Navyše, každá z našich výhodných permanentiek zahŕňa aj BONUS vo forme služieb PARKOVANIE a SKRINKA V ŠATNI úplne ZDARMA.

Tiež nezabudnite hodiť lajk na naše sociálne siete Termálne @kupaliskochalmova či Obec @bystricany, prípadne aj označte v komentári na nich svojich priateľov, s ktorými by ste vašu veľkú letnú výhru radi využili. Naše výhodné permanentky sa totiž neviažu na konkrétneho návštevníka a môže ich teda využívať ľubovoľný počet z vás, našich hostí.

A keďže ste TOP, všetkých, ktorí ste si už u nás niečo kúpili ONLINE, alebo ste sa už prihlásili na odber nášho newslettra, sme do našej veľkej letnej súťaže zaradili automaticky tiež. Štyroch šťastných výhercov vyžrebujeme už v utorok 30. júna o 19:00. ĎAKUJEME i za prípadné zdieľanie informácií na vašich sociálnych sieťach a predovšetkým, všetkým držíme palce.
--------
V nedeľu ste nám dali zabrať ako za starých dobrých čias, za čo veľmi pekne ĎAKUJEME a aj keď sme ešte počas prvého horúceho dňa mali určite čo vychytať, môžete sa spoľahnúť, že nabudúce to bude opäť o čosi lepšie. Veríme, že ste sa na našom vynovenom kúpalisku cítili so svojimi rodinami a blízkymi dobre a že sa vidíme opäť.

ĎAKUJEME aj všetkým z vás, našich zákazníkov a hostí, ktorí ste si u nás zakúpili vstupenky ONLINE pohodlne cez náš nový web CHALMOVA.sk, alebo ste sa na ňom prihlásili na odber noviniek na váš e-mail.

Ako sme sľúbili, posledný júnový deň o 19:00 sme v spolupráci s obcou Bystričany vyžrebovali 4 šťastných výhercov VEĽKEJ LETNEJ SÚŤAŽE, ktorým zašleme jednu z našich výhodných permanentiek s bonusom. A ak ste nevyhrali, nezúfajte, počas leta 2020 niečo vymyslíme opäť.

Nezabudnite teda, že Termálne kúpalisko Chalmová sa snaží kráčať s dobou, aby ste sa u nás vždy cítili čo najlepšie. Šťastní výhercovia 4 výhodných permanentiek v hodnote 112 EUR:

- Daniela Gigacova: PERMANENTKA 10 VSTUPOV CELODENNÉ KÚPANIE DOSPELÝ s bezplatným parkovaním za 32 EUR
- Romana Víteková: PERMANENTKA 10 VSTUPOV SAUNA DOSPELÝ s bezplatným parkovaním za 40 EUR
- Peter Lukáč: PERMANENTKA 10 VSTUPOV FITNESS DOSPELÝ s bezplatným parkovaním za 24 EUR (náhradný výherca Vladimír Duda)
- Jana Handlovska: PERMANENTKA 10 VSTUPOV RANNÉ PLÁVANIE DOSPELÝ s bezplatným parkovaním za 16 EUR

Viac info v rozhovore so zástupcom starostu obce Bystričany.

Galéria

Prihláste sa na odber noviniek z Termálneho kúpaliska Chalmová

Dôležité a aktuálne informácie o výhodných zľavách či zaujímavých tipoch pravidelne na váš e-mail

Chcem odoberať novinky