Ubytovanie
Chatky

Chatky

CENA OD 35€ / NOC
Check in: 14:00 hod. Check out: 10:00 hod.

Útulné chatky sú zväčša vybavené štyrmi posteľami, zväčša poschodovými. Pre každého z našich hostí je priamo v chatke k dispozícii posteľné prádlo, chladnička, mikrovlnka, dvojplatnička, rýchlovarná konvica, skriňa, stôl so stoličkami a studená pitná voda. Pri každej drevenej chatke sa nachádza aj sedenie s možnosťou opekania. V spoločných priestoroch uprostred pokojného areálu plného zelene sú k dispozícii aj sprchy s teplou vodou, toalety a kuchynka.

Vybrať ubytovanie
Ubytovňa

Ubytovňa

CENA 35€ / NOC, ZIMA 45€/ NOC
Check in: 14:00 hod. Check out: 10:00 hod.

Turistická ubytovňa ponúka samostatné izby s dvomi oddelenými posteľami. Pre každého z našich hostí je priamo v izbe k dispozícii posteľné prádlo, chladnička, televízor so satelitom, 2 x závesná skriňa a stôl so stoličkami. V jej spoločných priestoroch na okraji pokojného areálu kúpaliska plného zelene, ktoré slúžia iba hosťom v murovanej ubytovni, sú k dispozícii aj sprchy s teplou vodou, toalety a kuchynka s plynovým sporákom. Pri jej vchode sa tiež nachádza sedenie s možnosťou opekania.

Vybrať ubytovanie
Autokemping

Autokemping

CENA OD 4€ / OSOBA / NOC

Autokemping sa nachádza priamo v areáli kúpaliska, ktorý charakterizuje pokojné prostredie plné zelene. V spoločných priestoroch kempu sú našim hosťom k dispozícii aj sprchy s teplou vodou, toalety, kuchynka a sedenia s možnosťou opekania. V prípade potreby je tiež možné zabezpečiť prípojku elektriny. K dispozícii je aj internet. Heslo: camp1234

Vybrať ubytovanie