Cenník ubytovania

LETNÁ SEZÓNA 2020

Cenník platný od 1.4.2020

Chatky

Cena chatky je určená na 1 noc. Daň z ubytovania sa platí za každú ubytovanú osobu a prenocovanie. V cene ubytovania nie je zahrnuté vstupné na kúpalisko.

Chatka je vybavená štyrmi posteľami (zväčša po dve poschodové) s bielizňou, stôl, stoličky, skriňa, chladnička, studená voda v chatke alebo v jej blízkosti. Sociálne zariadenia sú spoločné. Plynový varič je za poplatok. Pri chatke je vonkajšie posedenie a možnosť opekania.

Autokemping

Ceny su uvedenú za jedno prenocovanie a s DPH. V autokempingu sa platí poplatok za každú ubytovanú osobu (poplatok za ubytovanie plus daň z ubytovania) a taktiež aj poplatok za každý stan, karavan resp. obytné auto. Ceny elektrickej prípojky a plynového variča sú taktiež určené za jeden deň. V cene ubytovania nie je zahrnuté vstupné na kúpalisko.

Autokemping má budovu so samostatnými sociálnymi zariadeniami a kuchynkou. V areáli je rozvod pitnej vody a možnosť pripojenia sa na elektrickú prípojku. Autokemping je súčasťou areálu termálneho kúpaliska. V mesiaci júl a august dohliada na poriadok a nočný kľud strážna služba.

Ubytovňa

Izby na ubytovni sú vybavené dvomi posteľami s bielizňou, stôl, stolička, skriňa, chladnička, televízor, satelit. Spoločné WC a sprchy a spoločná kuchynka vybavená plynovým sporákom a teplou vodou. Pri ubytovni je vonkajšie posedenie s možnosťou opekania. Parkovanie je možné priamo pred ubytovňou. V cene ubytovania nie je zahrnuté vstupné na kúpalisko.

El Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.