Cenník ubytovania

LETNÁ SEZÓNA 2023

Za každého ubytovaného hosťa - výnimkou je INFANT vo veku 0 až 3 rokov (vrátane) a DIEŤA ZŤP s preukazom 0 až 18 rokov (vrátane), ktoré majú celý pobyt u nás úplne ZDARMA - sa za každú noc okrem prenájmu útulnej chatky, izby v turistickej ubytovni alebo ubytovania v autokempingu vyberá aj daň za ubytovanie pre obec Bystričany, prípadne tiež platí poplatok za miesto pre každý stan alebo karavan. V cene ubytovania nie je zahrnuté vstupné na kúpalisko. Parkovanie si môžu naši ubytovaní hostia kúpiť za výhodných podmienok, kedy platia len za každú ubytovanú noc, nie za každý začatý deň pobytu. Počas leta dohliada na poriadok a nočný kľud strážna služba.

KATEGÓRIE UBYTOVANIA

DOSPELÝ 16 až 65 rokov | SENIOR 66 a viac rokov | ZŤP s preukazom a SPRIEVOD ZŤP | DIEŤA 4 až 15 rokov | ŠTUDENT 16 až 25 rokov s preukazom | INFANT 0 až 3 rokov a DIEŤA ZŤP s preukazom 0 až 18 rokov úplne ZDARMA


Check in: 14:00  Check out: 10:00

ÚTULNÉ CHATKY

Útulná chatka je vybavená štyrmi posteľami, zväčša poschodovými. Pre každého z našich hostí je priamo v chatke k dispozícii posteľné prádlo, chladnička, mikrovlnka, dvojplatnička, rýchlovarná konvica, skriňa, stôl so stoličkami a studená pitná voda. Pri každej drevenej chatke sa nachádza aj sedenie s možnosťou opekania. V spoločných priestoroch uprostred pokojného areálu plného zelene sú k dispozícii aj sprchy s teplou vodou, toalety a kuchynka.

TURISTICKÁ UBYTOVŇA

Turistická ubytovňa ponúka samostatné izby s dvomi oddelenými posteľami. Pre každého z našich hostí je priamo v izbe k dispozícii posteľné prádlo, chladnička, televízor so satelitom, 2 x závesná skriňa a stôl so stoličkami. V jej spoločných priestoroch na okraji pokojného areálu kúpaliska plného zelene, ktoré slúžia iba hosťom v murovanej ubytovni, sú k dispozícii  aj sprchy s teplou vodou, toalety a kuchynka s plynovým sporákom. Pri jej vchode sa tiež nachádza sedenie s možnosťou opekania.

AUTOKEMPING

Autokemping sa nachádza priamo v areáli kúpaliska, ktorý charakterizuje pokojné prostredie plné zelene. V spoločných priestoroch kempu sú našim hosťom k dispozícii aj sprchy s teplou vodou, toalety, kuchynka a sedenia s možnosťou opekania. V prípade potreby je tiež možné zabezpečiť prípojku elektriny.

Každý návštevník kúpaliska a ubytovaný hosť sa musí pri vstupe do areálu Termálneho kúpaliska Chalmová preukázať platnou vstupenkou alebo rezerváciou ubytovania. Pri vybraných produktoch a službách je nutné predložiť aj príslušný doklad, ktorý potvrdzuje oprávnenosť využitia danej kategórie vstupného či ubytovania. Táto povinnosť platí aj pre vstupenky a rezervácie s nulovou hodnotou, ktoré v spolupráci s obcou Bystričany dotujeme a poskytujeme našim zdravotne alebo inak znevýhodneným spoluobčanom za symbolický sumu či úplne ZDARMA. Otváracie hodiny môžu byť priebežne prispôsobované potrebám naších návštevníkov a hostí. Dostupnosť vybraných produktov a služieb sa môže meniť v čase. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach. Tešíme sa na vašu návštevu.

Prihláste sa na odber noviniek z Termálneho kúpaliska Chalmová

Dôležité a aktuálne informácie o výhodných zľavách či zaujímavých tipoch pravidelne na váš e-mail

Chcem odoberať novinky