Cenník kúpaliska

AKTUÁNA PONUKA SLUŽIEB OD 21.1.2022 DO 30.4.2022

KATEGÓRIE VSTUPNÉHO

INFANT 0 až 5 rokov a DIEŤA ZŤP s preukazom 0 až 18 rokov úplne ZDARMA | MultiSport

KÚPANIE

Služba KÚPANIE: Vstup do bazénov je stanovený na každú celú hodinu od otvorenia kúpaliska. Návštevník môže prísť cca 15 min pred vstupom. Odporúčame návštevníkom, aby sa na kúpanie objednali dopredu. Kontaktné údaje nájdete v sekcií Kontakty. Maximálny počet osôb v bazénoch je stanovený na 15 osôb pri individuálnom vstupe a do 30 osôb pri organizovanej skupine.  Počet osôb môže byť upravený na základe aktuálnej pandemickej situácie.  V cene bazénov je zahrnutý aj príplatok za skrinku a parkovanie. Vstupenky kategórie KÚPANIE je možné využiť podľa aktuálneho cenníka, kategórie vstupného, podmienok služby a prevádzkového poriadku v rámci otváracích hodín do 30 dní od zakúpenia.


SAUNA, FITNESS A PLÁVANIE

Služba SAUNA zahŕňa HODINOVÝ VSTUP do horúcej fínskej sauny. Odporúčame, aby sa každý návštevník objednal na konkrétnu hodinu. Sauna je k dispozícii celoročne pri minimálnej obsadenosti 3 osoby a maximálne 6 osôb na hodinu, pri organizovanej skupine maximálne 15 osôb. Vstup do sauny je každú celú hodinu počas otvorenia kúpaliska. Návštevníci našej sauny môžu úplne ZDARMA využiť čistú plachtu, uzamykateľnú skrinku a relaxačnú zónu s pohodlnými lehátkami či bazénom a sprchami s ľadovou vodou. Služba FITNESS zahŕňa CELODENNÝ VSTUP do úplne novej posilňovne a fitness centraOdporúčame, aby sa každý návštevník objednal na konkrétnu hodinu. Vstup do fitness je každú celú hodinu počas otvorenia kúpaliska.  Maximálny počet individuálne cvičiacich je 6 osôb, pri organizovanej skupine odporúčame maximálne do 20 osôb. Vstupenky kategórie SAUNA A FITNESS  je možné využiť podľa aktuálneho cenníka, kategórie vstupného, podmienok služby a prevádzkového poriadku v rámci otváracích hodín do 30 dní od zakúpenia. 

CENNÍK OBEC BYSTRIČANY

CENNÍK OBEC BYSTRIČANY je určený výhradne pre našich hostí s trvalým pobytom v obci Bystričany. Služby KÚPANIE, SAUNA, FITNESS a PLÁVANIE určené obyvateľom Bystričian sú poskytované na rovnakej úrovni a za rovnakých podmienok rovnomenných služieb kategórie KÚPANIE alebo SAUNA, FITNESS A PLÁVANIE a úplne ZDARMA zahŕňajú služby SKRINKA V ŠATNI. CENNÍK OBEC BYSTRIČANY platí iba počas zimnej sezóny do 30. apríla 2022 (vrátane).

Každý návštevník kúpaliska a ubytovaný hosť sa musí pri vstupe do areálu Termálneho kúpaliska Chalmová preukázať platnou vstupenkou alebo rezerváciou ubytovania. Pri vybraných produktoch a službách je nutné predložiť aj príslušný doklad, ktorý potvrdzuje oprávnenosť využitia danej kategórie vstupného či ubytovania. Táto povinnosť platí aj pre vstupenky a rezervácie s nulovou hodnotou, ktoré v spolupráci s obcou Bystričany dotujeme a poskytujeme našim zdravotne alebo inak znevýhodneným spoluobčanom za symbolický sumu či úplne ZDARMA. Otváracie hodiny môžu byť priebežne prispôsobované potrebám naších návštevníkov a hostí. Dostupnosť vybraných produktov a služieb sa môže meniť v čase. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach. Tešíme sa na vašu návštevu.

Prihláste sa na odber noviniek z Termálneho kúpaliska Chalmová

Dôležité a aktuálne informácie o výhodných zľavách či zaujímavých tipoch pravidelne na váš e-mail

Chcem odoberať novinky