Cenník kúpaliska

KATEGÓRIE VSTUPNÉHO

INFANT (dieťa 0 až 3 roky), DIEŤA ZŤP s preukazom 0 až 18 rokov úplne ZDARMA | MultiSport

KÚPANIE

Služba KÚPANIE: Vstup do bazénov je možný v čase otváracích hodín. Kontaktné údaje nájdete v sekcií Kontakty. Vstupenky kategórie KÚPANIE je možné využiť podľa aktuálneho cenníka, kategórie vstupného, podmienok služby a prevádzkového poriadku v rámci otváracích hodín do 30 dní od zakúpenia.

V CENE KÚPANIA DO SPUSTENIA LETNEJ SEZÓNY MOŽU NÁVŠTEVNÍCI VYUŽÍVAŤ DVA VNÚTORNÉ BAZÉNY A JEDEN VONKAJŠÍ BAZÉN (ak je k aktuálne k dispozícií).


SAUNA, FITNESS A PLÁVANIE

Služba SAUNA zahŕňa HODINOVÝ VSTUP do horúcej fínskej sauny.  Sauna je k dispozícii celoročne pri minimálnej obsadenosti 3 osoby a maximálne 6 osôb na hodinu, pri organizovanej skupine maximálne 15 osôb. Vstup do sauny je každú celú hodinu počas otvorenia kúpaliska. Návštevníci našej sauny môžu úplne ZDARMA využiť čistú plachtu, uzamykateľnú skrinku a relaxačnú zónu s pohodlnými lehátkami či bazénom a sprchami s ľadovou vodou. Služba FITNESS zahŕňa CELODENNÝ VSTUP do úplne novej posilňovne a fitness centraOdporúčame, aby sa každý návštevník objednal na konkrétnu hodinu. Vstup do fitness je každú celú hodinu počas otvorenia kúpaliska.  Maximálny počet individuálne cvičiacich je 6 osôb, pri organizovanej skupine odporúčame maximálne do 20 osôb. Vstupenky kategórie SAUNA A FITNESS  je možné využiť podľa aktuálneho cenníka, kategórie vstupného, podmienok služby a prevádzkového poriadku v rámci otváracích hodín do 30 dní od zakúpenia. 

VÝHODNÉ PERMANENTKY


CENNÍK OBEC BYSTRIČANY

CENNÍK OBEC BYSTRIČANY je určený výhradne pre našich hostí s trvalým pobytom v obci Bystričany. Služby KÚPANIE, SAUNA, FITNESS a PLÁVANIE určené obyvateľom Bystričian sú poskytované na rovnakej úrovni a za rovnakých podmienok rovnomenných služieb kategórie KÚPANIE alebo SAUNA, FITNESS A PLÁVANIE a úplne ZDARMA zahŕňajú služby SKRINKA V ŠATNI. CENNÍK OBEC BYSTRIČANY platí počas celého roka.

Každý návštevník kúpaliska a ubytovaný hosť sa musí pri vstupe do areálu Termálneho kúpaliska Chalmová preukázať platnou vstupenkou alebo rezerváciou ubytovania. Pri vybraných produktoch a službách je nutné predložiť aj príslušný doklad, ktorý potvrdzuje oprávnenosť využitia danej kategórie vstupného či ubytovania. Táto povinnosť platí aj pre vstupenky a rezervácie s nulovou hodnotou, ktoré v spolupráci s obcou Bystričany dotujeme a poskytujeme našim zdravotne alebo inak znevýhodneným spoluobčanom za symbolický sumu či úplne ZDARMA. Otváracie hodiny môžu byť priebežne prispôsobované potrebám naších návštevníkov a hostí. Dostupnosť vybraných produktov a služieb sa môže meniť v čase. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach. Tešíme sa na vašu návštevu.

Prihláste sa na odber noviniek z Termálneho kúpaliska Chalmová

Dôležité a aktuálne informácie o výhodných zľavách či zaujímavých tipoch pravidelne na váš e-mail

Chcem odoberať novinky