Kúpalisko
Vonkajšie bazény

Dva veľké vonkajšie bazény

V Termálnom kúpalisku Chalmová je samozrejmosťou vysoký štandard kvality liečivej termálnej vody. Ten je pravidelne kontrolovaný nezávislými testami. V areáli termálneho kúpaliska sa nachádzajú dva vonkajšie bazény. Využiť môžete veľký plavecký bazén s dĺžkou až 25 metrov. K dispozícii je aj druhý vonkajší bazén s vodnými atrakciami a brodiskom pre deti.Vonkajší bazén pre plavcov

Kúpalisko Chalmová je ideálnym miesto pre plavcov. Zaplávajte si v liečivej termálnej vode nášho bazéna. Využiť môžete veľký plavecký bazén s dĺžkou až 25 metrov a teplotou vody 27°C - 28°C.

Vonkajší bazén s atrakciami

Rekreačný bazén poskytuje osviežujúcu letnú zábavu pre menších návštevníkov nášho kúpaliska. K dispozícii je vonkajší bazén s atrakciami (25m x 10m) ako vodný hríb alebo vodné trysky s teplotou vody 28°C - 29°C.

Vonkajší bazén pre najmenších

Pre najmenších návštevníkov nášho kúpaliska máme rekreačný bazén  - brodítko, ktoré poskytuje deťom osviežujúcu letnú zábavu (13m x 2m) a teplotou vody 30°C. Vstup do tohto bazéna je výhradne v sprievode dospelej osoby.

Zloženie vody vonkajších bazénov

Zloženie termálneho prameňa: prírodná minerálne stredne mineralizovaná 1100mg/l, síranovo-hydrogén-uhličitanová, vápenato-horečnatá, so zvýšeným obsahom fluóru, slabo alkalická, s teplotou 24 až 40 stupňov Celzia, hypotonická.

Prihláste sa na odber noviniek z Termálneho kúpaliska Chalmová

Dôležité a aktuálne informácie o výhodných zľavách či zaujímavých tipoch pravidelne na váš e-mail

Chcem odoberať novinky