Späť

Prehľad kúpalísk hornej Nitry | #chalmova

CHALMOVÁ | Termálne kúpalisko Chalmová, ktoré spravuje obec Bystričany, spustilo prevádzku vnútorných bazénov po prestávke spôsobenej koronavírusom v polovici júna. Vonkajšie bazény otvorili uplynulý víkend. „Našim hosťom je opäť k dispozícii veľký vonkajší plavecký bazén s dĺžkou 25 metrov, veľký vonkajší bazén s vodnými atrakciami a brodiskom pre najmenších aj kryté vnútorné bazény s horúcou vodou a teplotou 38 a 29 stupňov Celzia. Okrem toho budú počas letnej i zimnej sezóny k dispozícii aj fínska sauna a úplne nové fitness centrum,“ informoval Jozef Rybár, zástupca starostu Bystričian. FOTO: MY Prievidza ©️

Ceny vstupného sa oproti minulému roku nezmenili. Dospelí za celodenný vstup zaplatia štyri eurá a deti od piatich do 15 rokov či študenti od 16 do 25 rokov 2,50 eura. Dôchodcov a osoby s preukazom ZŤP aj ich sprievod vstup vyjde na 2,70 eura. Najmenšie deti do 5 rokov či deti s preukazom ZŤP do 18 rokov majú vstup úplne ZDARMA. Výrazné zľavy majú aj obyvatelia Bystričian a za parkovanie počas leta zaplatia vodiči osobných áut dve eurá za deň.

Kúpalisko tiež obnovilo webovú stránku www.CHALMOVA.sk, na ktorej si záujemcovia po novom môžu kúpiť vstupenky vopred z pohodlia domova. Zaplatiť ich môžu aj platobnou kartou. Elektronickú vstupenku si zároveň nemusia vytlačiť, ale pri vstupe ju len ukážu na mobile. Medzi novinky v Chalmovej patrí i ranné plávanie od siedmej hodiny rána do 8:30 počas pondelka, stredy a piatka. Pribudli aj ležadlá so slnečníkmi, ktoré sú k dispozícii zadarmo, alebo vodné atrakcie, ako skákací hrad, veľká šmýkačka či vodný futbal pre deti. Kúpalisko je otvorené denne od 9:00 do 19:00, vo štvrtok zatvárajú o 17:00.

Viac info na MYhornaNitra.SME.sk.

Galéria

Prihláste sa na odber noviniek z Termálneho kúpaliska Chalmová

Dôležité a aktuálne informácie o výhodných zľavách či zaujímavých tipoch pravidelne na váš e-mail

Chcem odoberať novinky